2018

13. 1. 2018 – Povánoční posezení Zápaďáků

Zima se ujala svého panování plnou silou. Naše Shadouvy parkují v garážích a tak jako my, čekají na příchod jara. A tak využívame pohostinství Zápaďáků a scházíme se na pravidelný pokec. “Hospůdka u Lípy” v Ústí nad Labem nás jako každý rok přijala pod svou střechu.
Letošní potlach se nesl v poklidném ruch. Něco jsme pojedli, něco jsme popily. Hodně jsme pokecali. Naše dámy se rozhodli vyzkoumat jak velké mají “U Lípy” zásoby zelené. A vyhrály. Všechna zelená padla. Děkujeme zápaďákům za příjemný večer a už se těšíme na další setkání.

10. 2. 2018 – Pivní radovánky Severu

Zima stále kraluje a tak nám nezbývá, než o našich mašinách jen kecat. Seveřané nás letos pozvali do nové destinace. Naším únorovým útočištěm se stala restaurace “Koliba” v Liberci.
Příjemné posezení a praskání krbových kamen doplňovalo atmosféru únorového večera. Zásoby restaurace jsme tentokrát vypít nedokázali, ale nějaké to pivko a panáček padli. Hodně se připíjelo na našeho čekatele Soptíka, který tu oslavil své kulatiny. Děkujeme ochotnému personálu, který to s námi vydržel až do nového dne. Dík patří i Seveřanům za příjemný večer a už se těšíme na další setkání.

1. – 4. 3. 2018 – Výstava “Motocykl” Praha

Již po několikáté se díky vedení klubu můžeme podílet na jedné z největších motoakcí v ČR.
I v letošním roce se nám podařilo zajistit si výstavní prostory na výstavě ”Motocykl 2018” Praha.
Naši dobrovolníci zde po čtyři dlouhé dny představovali široké veřejnosti činnost našeho klubu, naše stroje i historii Hodny Shadow. Naší presentace jsme také využili k pozvání veřejnosti na náš každoroční klubový sraz. Díky všem, kteří se za tuto naši úspěšnou presentaci zasloužili a doufáme, že v příštím roce se zde znovu potkáme.

Komentáře jsou uzavřeny.