2006

2006 – rok zakládající

Úplně první zápis by měl být o tři roky dříve, kdy se Beech snaží založit Honda Shadow klub. Nedostatečná příprava, nepochopení myšlenky či snad nesprávní lidé odsunují jeho snahu na vedlejší kolej. Motorkář jakým je Beech se ale nedá odradit, přihlašuje se do SHOC Germany (má to k nim kousek) a pracuje na založení SHOC v Čechách.

p6080071_462
Přeskočíme do roku 2006. Beech se vrací z motodovolené a s partou kamarádů zakotví na srazu v Lužanech, kde potká Pepína objíždějícího srazy. Dochází k nezbytnému několika hodinovém pochvalování motorek, dojde i na pivko, při kterém Beech představí svou ideu o založení Klubu majitelů Hondy Shadow. První co je napadne (o tom, v jakém to bylo stavu, oba zarytě mlčí), vyžebrají buřt-tácky na něž napíšou kontakty na sebe a obejdou všechny Hondice na srazu. Zase nic, ale toto památné rozdávání tácků se vrací ve vzpomínkách mnoha návštěvníků u našeho stánku na výstavě MOTO 2007.

 

14.-15.10. 2006

První oficiální pracovní sraz SHOC
Obesláním několika portálů se konečně podařilo svolat pár Shadowkářů.
Ofiko byl sraz svolán ke kiosku u Žďákovského mostu, kde se sešlo jedenáct motorek. Po akademické čekací půlhodince se kolona vydala do kempu v Trhovkách (Milešov nad Vltavou). Toť místo založení SHOC Bohemia. Po provedeném ukázkovém přistání, zaparkování, ujištění správce kempu že se nejedná o přepadení, odjíždí Simox a Mako směr pracovní vytížení. Ostatní se ubytovávají a přijíždí Gorky.

Zakládající desítka:2006

Petr, Lazil, Beech, Pepíno, Květa a Jana (odhlašují se na MOTU), Zdeněk (od srazu se nezapojil) Wiki, Lemmy a Gorky.
Beech po zkušenostech již vybaven vším potřebným, vyložil svou myšlenku na Shoc předložil stanovy a přihlášku na MV (spolupráce s Čárlim). Nemůžeme zapomenout na přítomné baťůžky Lemmyho a Wikiho).
Následná debata o fungování klubu a klasika malých srazů přechází v nocleh. Večer ještě odjíždí Petr. Za raního oparu se všichni ostatní rozjíždějí vstříc domovům.
Jak dále?

24.10.2006

Jedné bezesné noci Petr vytvořil jednoduché provizorní stránky SHOC. Netušil chudák, že si na sebe upletl bič v podobě správce a odborníka v PC. Holt nikdo druhý nebyl….

27.10.2006

Zájem o komunikaci roste a nastává nutnost vlastního portálu. Vzniká první diskusní fórum, druhé diskusní fórum, třetí… a nakonec přecházíme na náš vlastní portál pod vlastní doménou.

31.10.2006

Zaplacením domény (díky dárci) získáváme s konečnou platností portál Shoc.cz Je pravdou, že bez této pomoci by to bylo asi rozhodně složitější.
(Petr a Lemmy cpou data o sto sedm)

1.11.2006

Začíná registrace členů na portále, jak stávájících, ale i nově příchozích. Snad není člena, který by někam na internet nedal odkaz na náš web. Všechny motorkářské weby se plní odkazy a přibývají i další členové. Návštěvnost den ode dne roste. Roste i komunikace mezi členy a navazují se pevné kontakty.

5.11.2006

shad
Beech zajistil „10% slevu pro členy Shoc“, www.custombike.de

7.11.2006

Přihlášen dvacátý člen = Simox

21.11.2006

Překvapení od Petra. Díky jeho schopnostem (…..atd) se spojil s pořadatelkou výstavy Motocykl 07 a byla nám přislíbená možnost se na výstavě prezentovat jako klub.

24.11.2006

Konečně přišlo potvrzení o registraci klubu u MV (nic nejde na poprvé, podruhé, potřetí…….)
„Vážení členové, dnes mně přišla registrace od MV a jsme tím pádem plnohodnotná organizace“ (Beech)

3.12.2006

„Tak přátelé hodina pravdy udeřila!“ (Beech)
Pro další fungování klubu, portálu, financování nášivek a ostatního byly po diskuzi stanoveny členské příspěvky.

5.12.2006

olavuje kulaté 60-té narozneniny TAŤKA

8.12.2006

Mako a Simox projednávají naší účast na výstavě Motocykl 2007 s manažerkou výstavy.Shoc
„Tak a je to. Máme zajištěn jeden stůl a dvě židle.“ (Mako)
To ještě nikdo netušil na kolik místa se opravdu roztáhneme.

23.12.2006

Provedeno nezbytné rozdělení na kraje a jejich kapitány.
Západ = Beech
Jih = Lemmy
Sever = Pepíno
Východ= Wiki
Střed a Praha = Petr

Komentáře jsou uzavřeny.