2013

16.03.2013 – Ostrava, Předjarní posezení na Východě

Akce pořádaná největším krajem s nejmenším počtem členů. Místo – Kovárna u Hodin. Do Ostravy se vydala velká skupina vlakem LEO Express z Prahy. Na cestu jsme byli dobře vybaveni a tak jsme do cíle dorazili s dobrou náladou. Čekala nás příjemná hospůdka, bowling a Sykyho domácí uzené masíčko. Večer plynul v dobré zábavě a první se rozloučili Shiny, Rudanka a Libor600, kteří se řítili za dobrodružstvím aneb cestování nočním Českem s výlukami na trat, aby je Praha přivítala v časných ranních hodinách. Netušili totiž, že teprve po jejich odchodu přijde ta pravá zábava – tanec a zpěv až do rána. Noclech se snídaní a guláškem zajištěn. Veliké poděkování Lucy a Kristině za péči.
FOTO

06.04.13 – Poděbrady – otevření sezóny

Vyšší teploty na sebe nechávají čekat. Přestože bylo pouhých 8 stupňů nad nulou a místy poletovaly i vločky sněhu, vyrážejí ti odvážnější zahájit letošní sezónu společnou jízdou do Poděbrad.
Sraz u benzínky v Horních Počernicích, následně malá zastávka u Šafiho v hospůdce U Doubravů v Chrášťanech u Českého Brodu na horký čaj a pak Poděbrady.
Na náměstí a po kolonádách už parkovala spousta strojů a jak to má být – na lázeňském korsu spousta lidí jak v kůži, tak diváků.
Pod některými již veterány leželi opraváři a snažili se dýchnou život do porouchaných strojů, pod kterými se rozlévaly slzy oleje i jiných provozních kapalin.
Zábavu kořenila dívčí rocková kapela K2, k tomu grilovaná klobáska, pár mandliček v karamelu a nakonec kávička a dortík v místní kavárničce.
FOTO

07. – 08.4.2013 Bencle

Uzavřená klubová akce pořádaná Presidentem Jerrym, byla letos zcela vyjímečná. Bývá to oslava Jerryho narozenin, k čemuž mu taky všichni přítomní řádně gratulovali 🙂
Do Jiřic díky počasí dorazilo jen pár motorek, většina lidí se po výletu do Pardubic rozhodla odložit doma motorky a vrátit se autem.
Novinky v klubu byly prezentovány právě na této akci. Hospoda v Jiřicích je na tyto akce jako střižená, velký sál, kde se nejdřív schůzovalo. Hlavní a jediný bod programu bylo sdělení, že se výboru podařilo vyjednat s konečnou platností „ZÁDA“. Gratulace a velký dík všem, kdo se na tom podílel. Pak začala volná zábava . Ale aby nebylo všem překvapením konec – navštívili nás i kamarádi z klubu Orphans s gratulací k získaným zádům a velkou flaškou rumu. Ti pak, neplánovaně, ale o to víc příjemně zařídili disko a začalo se tančit…pravda mnohdy dost divoce, kdy se mnozí radši klidili z parketu, ale přece jen tančit. Když se končilo, tak se končilo opravdu dlouho ..někteří nás jen tak nechtěli opustit….. což se nedivím 🙂 Ale přece jen. Když zábava skončila a všichni se nasoukali do spacáků, nastala druhá fáze zábavy….povídání vtipů, komentování zvuků linoucích se ztemnělým sálem ( a že jich bylo ).
FOTO

13.04.13 RUMTOUR

Vyjížďka k benzínce, kde z trubek neteče „jen“ palivo pro motory, ale i palivo pro žaludky správných motorkářů. Asi jediná v republice a možná i na světě 🙂 Část osazenstva vyjela už v sobotu se zastávkou a noclehem u Rudyho, Xeny a Pražíka s přítelkyní. Nejprve nás čekala grilovačka a následovalo příjemné posezení v hospůdce s dobrým guláškem a Plzničkou., kde jsme vydrželi v družné zábavě až do zavíračky. Dopoledne sraz se „zbytkem“ učinkujících u benzínky ONO v Plané nad Lužnicí. Zprvu skromná akcička nakonec čítala 25 motorek. Dlouhá kolona se vydala nejdřív na obídek v Restauraci a penzionu u Vaňků. A pak konečně k cíli – „tankování RUMU“ , jak do přinesených nádob, tak i zakoupených placatic a kanistrů. Po natankování, jak motorek tak i flašek nás „vedoucí“ dovedl opět na benzínku ONO v Plané nad Lužnicí. Cestou nás postihla jen jedna menší porucha, kterou se ale podařilo opravit. Pak už rozloučení a celá kolona se „rozprchla“ do všech koutů česka.
FOTO

1. 5. 2013 Prvomájová vyjížďka

25. 5. 2013 9. MAXXLování

Náš klub dostal pozvání na 9. MAXXLování a jelikož jsme chtěli jako klub oplatit přátelství Jonnyho, které nám zachoval i po té co opustil řady našeho klubu, nabídli jsme se, že mu pomůžeme s organizováním vyjížďky a to pomocí při uzávěrách křižovatek.
I přes jiné akce a nepřízeň počasí, se dostavili v sobotu: Jerry s Thanou, Lála, Márty, Gorky, Bosák, Shiny s Rudankou, a Peters. Přijelo tedy dost členů, aby vyjížďka byla dostatečně zajištěná. Po zaparkování motorek se všichni vrhli na stánek s občerstvením a až teprve potom přišel na řadu „briefing“. Ten kdo připravoval propozice, kde všude a jak budou zajištěny křižovatky se vyznamenal, každý dostal mapku kde má stát. Vyjížďka proběhla bez problémů a všichni dojeli nazpět bez jakýchkoli zádrhelů.
Poté začal program, který pořadatel vymyslel nádherně. Odpoledne se neslo v duchu zábavy pro nejmenší účastníky srazu. Vše ale začal kazit déšť, který se spustil, ale ani ten nepokazil zábavu, která se přesunula pod velký stan. Později dorazil i Šafi, který nám pomohl reprezentovat klub i při večerních soutěžích.
Náš klub zazářil ještě jednou při večerní soutěži v demolování vozů. Úkolem bylo zploštit co nejvíce vůz, který byl k dispozici. Byli postaveny dva týmy ke dvěma vozům a to Forman a Favorit. Bohužel v losování jsme si vytáhli Praktika a tak jsme měli práci se dvěma sloupky navíc. I přes toto nepříznivé losování náš tým přesvědčivě vyhrál. Bojovali: Jerry, Thana, Bosak, Šafi a Gorky. Ztráty: Jerry – zlomený malíček, Bosak – pohmožděná hlava, Šafi – vyběhlý tlak, Gorky – silná nevolnost a Thana – napuchlé ruce. Co je ale podstatné, vítězství bylo naše, za což jsme získali i respekt soupeřů.
FOTO

31. 5. – 2. 6. 2013 – XIII. oficiální sraz SHOC Albrechtice nad Vltavou

Sraz pořádaný Jihočeskou částí SHOC se nesl v duchu Prší prší a prší. Ale to nic nezměnilo na náladě všech, kteří se ho zúčastnili i když kvůli němu musela být plánovaná vyjížďka zkrácena a vynechána třeba návštěva „Jadrné elektrárny“ 🙁 No snad se to podaří jindy.
Po příjezdu nás čekal otevřený stan, kde byla prezentace ale i něco dobrého na zub i na zahřátí 🙂
Ubytování bylo na velmi dobré úrovni a nikdo si nemusel na nic stěžovat. Taktéž kuchyň a bar v restauraci neměl chybu. Na sraz dorazila naprostá většina členů SHOC, ale i zástupci jiných klubů.
Na uvítanou hrál říznou muziku Martyho „Jukebox“ tak vehementně, že vytloukl v mašině baterku. Naštěstí to jistí startovací kabely
Nechyběla ani účast členů Polské SHOC.
Na sobotu byla plánovaná vyjížďka….ale leje a leje a leje…..Nakonec se konala a několik „otrlých“ motorkářů se vydalo na „plavbu“ po silnici do hospůdky „Restaurace Na Rynku“ – Bernartice, na oběd. Nevím, zda tam z nás měli radost, protože jsme dorazili jak „vodníci“, kapalo nám ze šosů řádně. Někteří se vydali na tuto omezenou vyjížďku v autě a aby nebylo odloučení od motorky tak velké, tak se jedna motka vezla uvnitř auta…jak stylové :.-)
Nakonec se všichni vrátili v pořádku a bez karambolu.
Po „poledním klidu“ pod peřinou se začala plnit restaurace a za barem začalo být rušno. Večer se dostavila kapela „Fontanela“. Když začala hrát, začalo se i křepčit a to až do hodně po půlnoci. Kapela hrála velice slušný výběr a každý si jistě užil své dávky muziky.
Myslím, že se všichni dobře bavili a až na malý incident s jedním „hostem“ vše proběhlo nádherně.
Ráno se bylo v duchu soukání se do „skafandrů“ a odjezd ze srazu.
Na závěr vyjadřuji velký dík pořadatelům Baronovi a jeho partě, která se postarala, jak o příjemné prostředí, tak i o zábavu. Za počasí nikdo nemůže……a nakonec nejsme přece nějaký rozmazlení „kolečkáři“
FOTO

22. 6. 2013 MDA Ride

Akce, kterou pořádá klub MDA Ride na podporu nemocných dětí se konal jako každý rok na Smíchovské náplavce
Za náš klub dorazilo na akci více motorek než v loňském roce, což je potěšitelné.
Počasí přálo a tak nic nebránilo dobré zábavě. Těšil jsem se na vyjížďku…ale ouha, vyjížďka byla, ale nějak se nezadařilo a uprostřed jízdy se kolona omylem nebo něčí chybou na okruhu rozdělila do dvou směrů. Zmatek na křižovatce, kde někteří zůstali stát a jiní jeli tam i onam, se naštěstí obešel bez šrámů a karambolů.
Nakonec všichni se vrátili na nábřeží v pořádku.
Bylo k vidění mnoho krásných strojů jak nablýskaných „voňavek“ tak i ostatních běžných motorek. Také tam byly „tříkolky“ i stará auta. Prostě bylo se na co dívat. Podle PČR tam bylo asi 226 motorek a na vyjížďce 300. A tím vším se proplétaly vozíčky s dětmi, pro které všechna tato paráda byla přichystána K dobré atmosféře přispěly kapely Strahov a Lokomotiva a zpěvák Jakub Smolík.
FOTO

18.7. – 21. 7. 2013 Navy Párty Black Shadows MC Děčín

Náš klub dostal pozvánku na slavnost MC Black Shadows do Děčína.
Vyjel na ni v hojném počtu s očekáváním dobré zábavy. Počasí přálo, a tak cesta uběhla krásně a v dobré náladě. Organizace srazu fungovala na jedničku a neměla chybu. Po příjezdu následovalo občerstvení a pak nástup do autobusu a odjezd do přístavu. Prník dorazil se spožděním což ale nikomu nevadilo. Počasí krásný a bylo na co koukat )) Parník byl ale mírně přeplněn a obsluha..no řekněme, že dost pokulhávala a nestíhala 🙂 Ale konec dobrý všechno dobrý¨. Po návratu do areálu BS se konečně uvolnila zábava a pivo teklo proudem. Po setmění vybouchl ohňostroj a byl nádhernej. K zábavě hrála naprosto suprově Dodo Doležal bend. Před výkony jeho syna hrajícího na baskytaru jsme v duchu smekal a klaněl se.
Neděle snídaně a odjezd každý sám za sebe
Takových akcí by mohlo být víc
FOTO

XIV. sraz SHOC Lhotka u Mělníka

23. 10. 2013 Ještěd Tour

Sraz jako vždy u Benzíny Horní Počernice. Počasí nic moc, ale nemrzlo, nepršelo a tak se jelo.
Další část party čekala v Benátkách. Celá kolona čítala asi 25 motorek. Takže se konečně vyjelo na Ještěd. Počasí se umoudřilo a cestou vysvitlo i sluníčko. Všechny motorky dojely až nahoru na parkoviště pod vysílačem. Bylo tam hodně narváno, ale všichni zaparkovali. Výhled do kraje byl nádherný. Po hromadném vyfocení se všichni vydali na oběd do Dřevěnky Po obědě se již parta trhla na cesty domů.
Výlet se vydařil hlavně proto, že nám počasí hodně přálo .
FOTO

1. 11. 2013 Zimní posezení

Vzhledem k tomu, že Černý most je dlouhodobě zavřený, tak se první zimní posezení se uskutečnilo v novém prostoru Galerie Butovice v Praze 5
Krásné prostředí s Bowlingem. Obsluha nám vyšla vstříc a srazila stoly, takže všichni byli pohromadě. Na posezení zavítala i zahraniční návštěva kamarádů z SHOC Itálie Laury a Thomase
Došlo i na koulení. Celkově se večer vyvedl a zavíračka po půlnoci nám zábavu ukončila
FOTO

7. 12. 2013 Mikulášské házení

Akce nahradila Zimní posezení a konala se v hospodě u Šafiho v Chrášťanech.
K dispozici byl velký sál s ozvučením a připraveným prostorem pro konání soutěže v házení šipek na terč- Šipkoházení.
Dorazilo hodně členů klubu, ale i pozvaní motorkáři z jiných klubů.
Kdo chtěl soutěžit , přihlásil se a bylo utvořeno několik družstev. Jak z klubu, tak i z hostů. Boj byl lítý a jak odpadávala družstva, ukazovalo se, že mohou vyhrát i lidi, kteří to moc neumějí a nehrají šipky tak často.
Vyhrálo družstvo ve složení Ottelo, Věrča a Pavel
Druhé bylo družstvo ve složení František, Kráťa a Vašek
Třetí bylo družstvo ve složení Rudanka, Supice a Klíště
Mezitím se venku ozvala zima a začal padat sníh.
Tato akce byla poslední v roce 2013
Zábava se moc povedla a všichni nakonec dobře dojeli domů
FOTO

Komentáře jsou uzavřeny.