2019

12.1.2019 – Povánoční posezení Západu

Tradice je tradice. Naše zimní tradice je “Hospůdka u Lípy”. Mašiny jsou v garážích a my se setkáváme alespoň na zimní pokec. Tradiční jídlo, tradiční pivko, tradiční zelená. Využíváme zimního spánku a tak alespoň oslavujeme narozeniny našich členů, kteří se v tomto zimním období narodili. Přebíráme si klubové kalendáře, které jsou konečně připraveny zdobit našimi stroji naše obydlí.Vedení klubu využívá příležitosti a tak se dnešní večer stane i trochu slavnostní. V loňském roce jsme vyhlásili klubovou soutěž “O zlatý patník”. Jde o to, kdo z našeho klubu za rok najezdí nejvíce km na mašině. A myslím si, že výsledky těch nejlepších byly opravdu obdivuhodné.

     Ale pojďme na to popořadě:
                    6. místo – Baron    –   9 442 km
                    5. místo – Kráťa     – 10 395 km
                    4. místo – Školník  – 10 579 km
                    3. místo – Kala      – 11 794 km
                    2. místo – Bosar    – 16 269 km
a teď fanfáry …..
                     1. místo – Coffee –   16 977 km
 –  to je neuvěřitelných 326,5 km každý víkend roku, bez ohledu na roční období a počasí.
Gratulujeme a už se všichni těšíme no novou motosezonu.

23.2.2019 – Pivní radovánky Severu

Tradice je tradice. Tak jako mají zápaďáci svou hospůdku “ U lípy” , my seveřané tu svou stále hledáme. Letos jsme se rozhodli naše kamarády od motorek pozvat do liberecké restaurace “ V Zátiší ”. A protože si potřebujeme přes zimu udržovat trochu té fyzické kondice, abychom přes sezonu ty naše Shadouwy zvládali, vyhlásili jsme naše setkání jako nultý ročník klubového turnaje ve stolním fotbálku.
Po srdečném vítání, páč se mezi námi objevilo i pár marodů, které jsme delší dobu neviděli, jsme se pustili do sportování. Přes počáteční “hranou” neochotu se všechny zápasy turnaje zvrtly v tuhé boje o každý míč. Zábava podpořená dobrým pitím se táhla celým sobotním večerem.

Nakonec náš turnaj získal své vítěze.

Nultý ročník turnaje SHOC ve stolním fotbale vyhráli jižané Bosar s Mírou. Druzí skončli zápaďáci František s Kráťou a třetí skončili zástupci středu Márty se Sůďou.

Pomalu se rozcházíme. Pozdní procházka osvětleným Libercem některým z nás udělala jen dobře.

Setkání se znovu zdařilo, ceny byly rozdány. Jaro se pomalu blíží a my se těšíme na naše první letošní km v sedlech našich ořů.

Příště už se nejspíš potkáme na silnici.

4.5.2019 – Májová vyjížďka Západu

První naše letošní společná vyjížďka. Vše připraveno, vše naplánováno. Všichni se těšíme. Ale letošní počasí si dělá co chce. Celý duben bylo krásně a sluníčko. A teď, když se chystáme poprvé společně vyjet, ochladí se a začne pršet. Sice nejsme z cukru, ale ranní teplota pod bodem mrazu, to je o zdraví. V půl osmé ráno se František – kapitán západu – odhodlává k nepopulárnímu kroku. Vyjížďka se odkládá. Uvidíme jestli se najde jiný vhodný májový termín.
Za týden to zkusíme znova. Na Moravě je prý taky vše připraveno a Svojanov nás volá. Tak počasíčko, prosím, zkus se umoudřit.

Komentáře jsou uzavřeny.