2007

2007

Leden 07 3.1.

Lemmyho opouští trpělivost a již nadále prý nebude ohledně typů motorek každému vše vysvětlovat a raději sepíše knihu o Hondě Shadow.

14.1.

V Praze se scházejí kapitáni a realizační team Motocyklu 07 = Mako/Simox. Projednala se příprava výstavy, další činnost klubu, 1. SHOC sraz a přijímání nových členů.

17.1.

Lemmy využívá pracovní cesty a setkává se s nejpočetnější skupinou klubáků v Pardubicích, byl zasvěcen do místních zvyků a obhajoval chabou účast Jihočechů v našem klubu.

Únor 07

Všichni žijou přípravou na výstavu (tisknou se letáčky, plánují se směny atd…), odvážlivci najíždějí své první letošní kilometry.

Březen 07

MOTO 2007

Úterý 7.3.

Nastěhovat se = celkem snadné. (jeden stolek a dvě židle nedají moc práce)

Středa 8.3.

Jdeme do toho zostra. Ráno smontovat Simoxovu motorku, probojovat se na Výstaviště dopravní zácpou a pak již jen čekat na Pepína jež podcenil dopravní chaos v Praze. První den je věnován novinářům a VIP. Zástupci Hondy musejí odpálit airbag u Gold Vingu aby na své modely upoutali pozornost, jelikož Honda Shadow 1100 (1985) udivovala nejen je, ale i nejednoho návštěvníka. (příště ji snad i umejeme) Jo jo chlapci, takovéhle krasavice jste dříve vyráběli !
Čtvrtek 9.3.

Prší, Pepíno přijíždí na své jedenáctistovce, aby vystřídala babičku Simoxe, ale opětovně podceňuje dopravu v Praze. Jeho pozdní příchod ospravedlní pouze svítivě zelený nepromok, který někteří návštěvníci poznávají a jdou si prohlédnou nejen toho blázna ale i jeho skvělou motorku Honda Shadow co potkali ráno na dálnici z Hradce.

Na jedenáctou máme ofiko klubový sraz u našeho stánku. Beech rozdává nejen úsměvy, ale i nášivky. Všichni společně po sobě koukáme jako puci, pohled na skutečné tváře ostatních překonává i ty nejbujnější představy. Grizzly se prezentuje Shadowicí (speciální druh slivovice), určenou původně pro Petra, ale ke svému novému majiteli již nedorazila.

Pátek 10.3.

Odpoledne začíná být dusno, davem lidí by se už neprotáhla ani Gorkyho 125. Pepínova motorka se těší velikémů zájmu a nestačí rozdávat úsměvy a mrkat světlem do všech fotoaparátů. Proslýchá se, že je nejfotografovanější motorkou v okolí, ale věřte tomu, když to tvrdí jen sám majitel.

Sobota 11.3.

Statisticky dokázáno je z hlediska návštevnosti nejatraktivnější den. Je to pravda, dnes nepronikne na druhou stranu uličky ani náš skelný pohled.

Neděle 12.3.

Máme taky svojí (girls???), jmenuje se Petty (fatherland by ???? Mako).
Do klubu vstupuje Lála, dal si hezký dárek ke včerejším narozeninám.
Vyjmenovávat zásluhy jednotlivců na průběhu výstavy nemá cenu a každý pomohl jak mohl a tudíž všem patří obrovský dík.
Rekordních 58 885 platících náštěvníků mohlo shlédnou stánek SHOC Bohemia

8. – 10. 6. 1 SRAZ SHOC BOHEMIA V MAR. LÁZNÍCH

RANCH COLORADO Trstěnice u Mar.Lázní
Náš první sraz. Kraje vyjíždějí v různých časech, dle zdálenosti. Postupně na sebe členové čekají, připojují až se skupiny krajů Východu,Středu a Jihu v Plzni setkají a jedou společně dobít Colorado. Samostatně přijíždí sever a to bohužel díky Pepinově navigaci.Slzičku dojetí vyvolal příjezd takto velké bandy na Beechově oku, to mohu odpřísáhnout, sám jsem jí spatřil. Nebo to bylo tím zvednutým prachem po průjezdu 30 motorek?
Takže parkování, nezbytné pozdravení a očuchání se, s kým že mám tu čest a poutníci můžou vrhnout k barovému pultu, kde mohou svlažit svá hrdla pěnivým mokem. Není se co divit, teplota dnes poprvé zdolává hranici 30st. a slunce kouše jako vzteklej podvraťák.
Zkušenější stavějí zavčasu své plátěné příbytky, lebo s postupujícím zavlažováním hrdel ubývá technického umu a některé výtvory by mohl závidět nejeden avantgardní sochař.
Po večerní zábavě stany plní svá břicha spáči a kdo nemá stan spí kde se dá. Největší vytrvalci (Navi a Slávek) si až za rozednění jdou prohlédnout svá víčka z vnitřní strany.
Sobotní ráno začíná. Komu se podařilo usnout, po zahnání obou vytrvalců do pelechu a není probuzen sluncem, otevře své oči hned po té, když zjistí, že si včera ustlal na frekventovaném místě(??OO,WC atd..). Ti co se mejou = umejt, kuřáci startují plíce ranní cigaretou a statečnější i snídají.
Beech dovyřizuje organizační věci, jako dluh ze včera a seznamuje nás s programem dnešního dne. Dopoledne jízda do Mariánek.(asi potřebuje zastrašit konkurenci) Potřební nalejou svým miláčkům životodárnou tekutinu a pádíme centrem až na pěší zónu. Parkování, společné foto, prohlídka kolonády a zpívající fontány. Baštu polední co dům dal na ranči odbudeme a je čas na další jízdu.
Trasa druhé jízdy nás vede přez centrum Mariánek (jak jinak) a krásnou krajinou do Bečova nad Teplou (moto trasa – zmíněná i v Motobedekru Evropy) a návštěva světové a evropské rarity = Relikviáře sv.Maura + bonus i Motomuzea. Zpět na ranch, ale pro zmatení indiánských stopařů jinou trasu naše kola zdolávala. Večer přijímání nových členů a gladiátorské motohry.

Červenec 07

Venkovní telpoty se ženou ke čtyřicíctce.
7. 7. – Žení se nám Méďa Béďa. Od dnešního dne už není volný vážené dámy a pánové.

Šťastný den pro jednoho a nešťastný pro jiného : Naboural se Lála
V praxi byl poprvé vyzkoušen „SHOC záchraný systém“ (zavolej někomu a něco se stane )
Bylo nebylo, někde hlubokých hvozdech u Hluboké, kde zatáčky jsou zatočené a rovinky rovné, potká auto motorku. Jelikož je auto větší, má Lála polámanou motorku a bolavou ruku. Co teda udělá nešťastný majitel dvoukolého vraku? Vezme telefon a zavolá někomu ze svého Shadow klubu. Toto spustí lavinu volání, shánění a rázem je o bezradného účastníka nehody postaráno. Skvělou akci zakončil Slávek, jež zajistil odtah a uložení motorky.
Poučení: Pokud pojedete dolů na jih zajistěte si, aby Slávek zase zaspal, nebo se vyhněte všem plechovkám co jezdí v protisměru.

10 až 12.08.2007 Shadow klub – Sraz Vnorovice u Dačic.

Pod vedením Jihu se konal sras Shadow klubu ve Vnorovicích u Dačic.
Tož akce moc pěkná vyjížďka se nám celkem povedla ani jsme moc nezmokli. Na chvilku jsme nakoukli na jarmark v Telči na náměstí. Bylo tam sice napsáno pěší zóna ale to nás vůbec neodradilo abychom v jeli do prostoru. Mají to tam moc hezké náměstí a holky taky hezký. Hlavně ta rezatá krasavice od prodeje hadříků a suvenýrů.
Monkey a Sláva se hned šli zeptat jestli nemá chuť jít s námi na dobrou baštu a příjemný večer. No dostali košem, ale Monkey jsi odnesl aspoň adresu a mobilní číslo na tu zrzku.
Taky jsme se podívali na jedinou církevní tiskárnu v ČR na zámečku Kostelní Vydří.
Večer jsme to rozšoupli moravskou slivkou
(přesněji meruňkovicí ), kterou samozřejmě dovezl Grizzly a pustili se do papání grilovaného prasátka. Ani nevím kdo to měl nápad si zavolat, myslím Monkey no signál bohužel nikdy a tak pronesl kdo má signál a nato Grizzly pohotově odpověděl já mám nokii. Takže celý večer se nesl v pohodě a špásování. Nálada perfektní prostředí taky. Akorát trochu smutku páč nepřijel ani jeden z kapitánu a tak jsme tam bohužel byli bez vlajky. Tak, že jsme to ze smutku v očích a slivovičkou ustáli.
Dík Slávku za zabezpečení srazu. Určitě jsi to někdy zopákneme.

Komentáře jsou uzavřeny.