2008

3. 1. 2008 – Zimní posezení u Houmra

Takže první čtvrtek v měsíci a zároveň první v novém roce se sešlo pár „střeďáků“ k příjemnému posezení a poklábosení.
Škoda že nikdo nový nezavítal.

18. 1. 2008 – STŘED HRAJE BOWLING

Opět jsme se sešli zahrát si Bowling. Účast byla hojná, skvěle jsme se pobavili a nikdo se snad nezranil…

1. 2. 2008 – Bowling sever

Takže Sever zkusil znovu zaútočit pod vedením: Navi,Silva,Marťas,Míša,Johny,Milča,Dudulínek,Míra,Fido a nesmím zapomenout na milou a vzácnou návštěvu v podobě Wikiho s manželkou.
Akce se samozřejmě opět vydařila,takže všem účastníků děkuji! Kuželky padaly, pod náporem našich hodů, jedna za druhou a totéž se dá říci i o alkoholu v podobě piva, a aby bylo veselo,tak i v podobě panáků. Konečně jsme Dudulínka naučili,jak se má správně pít zelená se šlehačkou

9. 2. 2008 – Vyjížďka Severu

Tak jsme si udělali Krásnou vyjížďku po okolí Mostecka, Ústí, Litoměřic.
NX- Petr s Lenkou, Týša a Já. Krásné sluníčko dobrých 10 stupňů nad nulou. Jelo se skvěle.

5. – 9. 3. 2008- výstava Motocykl

Výstavu zajišťoval střed. V přípravném výboru byli : Simox, Monkey, Hanka+Jerry, Míra+Monča, Lála, Jarin+baťůžek).
Pro výstavu poskytli motorky Petr Admin a také Jarin.
Honda přivezla na výstavu simulátor jízdy na motocyklu, aby se nedočkavci mohli svézt, čehož všichni využili :-). Mírovi a Jerrymu to nestačilo a tak se, i přes velkou zimu, dostavili na výstaviště na motorkách.

5. 4. 2008 – Zahájení sezony Praha – Poděbrady

Každoroční zahájení sezóny jízdou z Prahy do Poděbrad

13. 4. 2008 – Vikend na Severu

Hejtmanská vyjížďka byla super. Organizace na výbornou, motorek spousta, počasí zpočátku na prd, ale během dne super.

24. 4. 2008 – Vyjížďka která se povedla

Neplánované akce většinou dopadnou perfektně a to i ta naše. NX-Petr zavolal a jelo se. Bylo krásně a tak cesta Liroměřice, Most CHomutov, Kadaň, Žatec a zpět…

27. 4. 2008 – Vyjížďka do Lomů

Takže „tour de lom“ spočívá v kombinovaném dvojboji : Jízda, což je bezva a Chůze, což už taková zábava není, ale kdo chce vidět něco neobvyklého „musí i přes plot skočit“ a to doslova …

10. 5. 2008 – Probouzení netopýrů 2008

Letošní Probouzení netopýrů je za námi. Duch hamižnosti bohužel ovládá už i motoakce a pak se není co divit, že nikdo nechce dát 300,- peněz (moto, Já a baťůžek á100,-) za vjezd do areálu Pekelných dolů, i přes to, že nezůstávám na program, jdu si dát kafe a něco k jídlu. Vlastně svou účastí na jejich akcích podporuji Pekelné doly v rozepřích s okolními sousedy. Kde nastala chyba nevím, kluci pořadatelé (motorkáři) jsou v pohodě. Pokud bude pokračovat tento přístup, tak se nemůžeme divit, že jsou obsazené všechny hospody po okolí a odjede spoustu nas……… motorkářů.
Jinak: počasí super, cesta dobrá a zakončení v restauraci U Lexů v obci Kámen.

23 – 25. 5. 2008 – Freedom party 2008

Freedom byl jako vždy na úrovni a Tublatanka hrála skvěle, ještě teď nemůžeme pořádně mluvit, jak jsme si zabékali.
účast: FOXXX, Henry50, Amorek, Leo. Každopádně jsem poznal 3 nové shadowáky a plánujeme skupinový výjezd na SHOC sraz

6 – 8. 6. 2008 – III.oficiální sraz SHOC Bohemia Vnorovice u Dačic

Na sraz přijelo hodně kamarádů ze slovenska a byli tak snaživí, že vyhráli v soutěžích snad všechny ceny. Kromě jiného proběhla soutěž Miss mokré třičko a k velké potěše přítomných dam i Missák mokré trenky 🙂
O motorky bylo postaráno opravdu královsky – byly ustájeny ve stodole na seně 🙂

10. – 13. 7. SLOVENSKO

Tak dovolena na Slovensku je za nami a lze jenom kostatovat,ze byla naprosto perfektni.Ve ctvrtek vyrazel z Pardubic konvoj 7 masin a prvnim cilem byl Slovensky Senec.Po ceste jsme se stacili zastavit na morave u josefova dolu a pote jsme pohodovym tempem presli slovenskou hranici a kolem 8h dorazili do Sence, kde se nam po 2h podarilo sehnat ubytovani v jednom hotylku a vecer hura na veceri a na pivko po absolvovani trasy 350km.Druhy den jsme si vybrali za cil okoli Dunaje se zastavkou na megalomanske stavbe v podobe Gabcikova a pote pres Komarno do Hurbanova,kde jsme se ubytovali a pote vyrazli v doprovodu slovenskeho pruvodce Petra na breh reky Vah.Vzhledem k tomu,ze bylo kolem 33C, tak koupani v rece bylo naprosto super.Po navratu se vecer opet rozjimalo u pivka spradali se plany na dalsi den na Slovesku, kdy jsme si naplanovali vylet do Madarska.Takze hned po ranu v doprovodu Petra jsme vyrazili pres nove Zamky do Sturova,kde jsme prekrocili jiz v poradi druhe statni hranice a to Madarske.Tady jsme mrkli na historickou cast mesta a vyrazili zpatky s kratkou zastavkou na koupani ve Vahu a potom pres Malacky zpatky do Cech.Sobotni vecer jsme zakoncili kousek od Vestonic v jednom penzionku a bylo to tak tak,pac se pak strhl privalovy lijak.Nicmene v teple hospudky s prijemnou obsluhou jsme v poho preckali a dnes po ranu jsme vyrazli zpatky k domovum.
To je jenom kratky popis,ale proste muzu jenom rict,ze to byla naprosto perfektni dovolena,jak trasa,silnice,tak i to pocasi nam vyslo,ale taky hlavne bezva parta.Takze vsem moc dik za supr 4dny v sedle masiny,jmenovite: Dudulinek,Mira,Robert,Vasek,Gorky,Lookino.

6. 9. 2008 – Valná hromada – Trhovky 2008

– Diskuse a hlasování o účasti klubu na výstavě Motocykl 2009
– Hlasování o podzimním srazu SHOC pořádaném krajem Západ
Prezident: Beech, kapitáni: Lazil, Jerry, Grizzly, Navi a Slávek Lazil

12 – 14. 9. 2008 – IV.oficiální sraz SHOC Bohemia Stará Lysá

Lidi organizace i prostředí kde se sraz konal byli prima.
Jedinou vadou tak byla ta zima, ráno dokonce naše stroje pokryla ledovatka. Jinak sraz proběhl v klidu. Náladu spestřil neojodvážnější kousek – běh přes hospodu nahý s nahou partnerkou v náručí zakončený skokem z okna – co by jeden neudělal pro výhru presovače 🙂 Když se sejde super parta tak to nemá chybu.

27. 9. 2008 – Ještěd Tour 2008

12. 10. 2008 – Nedělní vyjížďka po Krušných horach

I když dopoledne bylo nevlídné, zataženo a mžilo, ale nás to neodradilo. Vyrazili jsme na kopečky, kde nás překvapilo krásné teplo a sluníčko. Projeli jsme Klíny, zastavili se na Flájské přehradě,pokračovali přes Mníšek, kde jsme, se v místní restauraci, posilnili a pokračovali dál na Nová Ves,Hora sv.Kateřiny, Boleboř a dolu do Jirkova u Chomutova a domu. Opravdu se výkend vydařil. A kdo se zůčastnil? No přeci ti skalní co nic neodradí: Kapitán, NX Petr s Lenkou, Týša, Eddie a kamarád Martin. A ti co nejeli můžou jen litovat.

29. 10. 2008 – Setkání na Černém Mostě

Akce proběhla v klidu, pohodě. Proběhla příprava na turnaj v šipkách. Výsledky nebyly v průměru nijak oslnivé, přesto by se u nás našlo pár reprezentantů schopných náš kraj velmi kvalitně zastupovat. Dostavivší se členové odsouhlasili danou lokalitu k našemu pravidelnému zimnímu setkávání.
Prezenční listina: Honza, Jerry, Lála, Míra, Monkey, Makinka, Mako, Thana, Monika.

3. 12. 2008 – Zimní posezení středu

Mikulášská akce 3.12.2008 se velmi vydařila a všichni se tvářili, že se jim to líbilo. Hráli se šipky, kulečník, pilo se pivo (i čaj ) a zábava běžela v plném proudu. Jen první cenu se mi nepodařilo dovézt v pořádku (čokoládového Mikuláše) a tak jsme ji pro jistotu snědli kolektivně.
Zůčastnilo se celkem 16 lidí a to: Simox, Michal, Jerry, Radovan, Monkey, Gorky, Petr Hodač, Honza, Mako, Qerty, Thana, Makinka, John Deer, Pepe, Jarda, a jako nezávislá pozorovatelka až z Velvar, Jana.

Komentáře jsou uzavřeny.