2020

22. 2. 2020 – Pivní radovánky Severu – Liberec

Letošní zima je poněkud podivná. Chvíli sněží, chvíli prší, chvíli je jaro.
Je únor, ale teploty tomu neodpovídají. Na silnicích je vidět první odvážlivce na motorkách. Na severu se však ta trocha sněhu stále drží.
A tak si jdeme užít alespoň jiné motorkářské radosti – popít trochu pivka.
Pro letošní pivní radovánky jsme vybrali svijanskou hospodu “ Zámecká Konírna “ ve Vratislavicích u Liberce. Scházíme se v hojném počtu.
Loni jsme chtěli založit novou tradici a na setkání Severočechů hrát turnaj ve stolním fotbálku. I když je to s podivem, tato dříve tradiční hospodská zábava skomírá a sehnat dobrou restauraci s tímto druhem zábavy je složité. A tak se letos další turnaj nekonal.
A tak si užíváme skvělého jídla a dobrého piva. Trochu zábavy nám severočeši připravili v podobě upravených “Šarád” . Samozřejmě na téma motorka.
Večer pomalu končí a my se již těšíme na další setkání. Tak jako loni doufáme, že příště už to bude na našich mašinách.

11. 1. 2020 – Povánoční posezení Zápaďáků

První akce roku je tady. Naše “Stíny” jsou stále v zimním spánku. A tak se tradičně setkáváme v “Hospůdce u Lípy” v Ústí nad Labem. Vedení klubu využívá tohoto setkání a vyhlašuje výsledky již druhého ročníku klubové soutěže “O zlatý patník”. I letos se soutěž setkala s velký zájmem členů klubu. A jezdilo se poctivě celý rok. Loňský vítěz Coffee stanovil klubový rekord v naježděných km za rok na 16 977. A i letos se snažil si své první místo udržet. Ostatní mu však statečně vzdorovali a tak se letos musel sklonit před jiným borcem.
Letošní pořadí:

6. místo – Sůďa – 7 890 km

5. místo – Školník – 8 096 km

4. místo – Týša – 9 085 km

3. místo – Bosar – 13 032 km

2. místo – Coffee – 14 113 km

A konečně první místo v novém klubovém rekordu:

  1. místo – Kala – 17 381 km

Gratulujeme vítězům a těšíme se na novou sezonu.

Komentáře jsou uzavřeny.