2012

6. 1. 2012 – Zimní posezení SHOC Bohemia 2011/2012

Tak jsme to opět řádně rozbalili již v novém roce a zábava nechyběla, taky už víme kdo rád nosí růžovou kabelku. Už teď se těším na další setkání.
Ještě prezenčka zúčastněných: Fanda a Janička, Jast, Bosák a Kačka, J.Deer, Petr VF a Věrka, Marty a Zuzka, Pepe, Sally a Zlatka, Gorky, Míla Pohl, Míra a Monča.

20. 1. 2012 – Povánoční posezení Západu

Jak je již tradicí, ani na západě nezůstali pozadu a opět usedli ku dřevěnému stolu. Jako podpora přijela část Středu s Honzou C, který zde oznámil svůj odchod z funkce kapitána a z klubu SHOC, z důvodu změny stroje. Zábava pokračovala do doby něž nás vystěhovali z restaurace a ani po Mártyho naléhání tam nezůstali déle. Děkuji všem za supr večer.
Účastníci: Týša s Aťkou, Petr s Lenkou, František s Luckou, Milan s Věrou, Vláďa, Honza C, Čuňas s manželkou, Márty se Zuzkou, Bosák, Fanda a Janička, Vašek a Gorky

4. 2. 2012 – Zimní posezení SHOC Bohemia 2011/2012

Zábava byla opět výborná, pokecali jsme, něco popili a perfektně jsme se pobavili.

25. 2. 2012 – Pivní radovánky SEVERu

Tradiční posezení severu. Kromě severáků se přijeli podívat střeďáci. Vládla prima zábava, zapili jsme Hammerova malého, probrali záležitosti okolo klubu a skvěle se pobavili.
Prezenčka : Martin.S, Hammer, Johny, Fanda + Janička, Márty + Zuzka, Jerry + Hanka, Petr.VF + Věrka

2. 3. 2012 – Zimní posezení SHOC Bohemia 2011/2012

Proběhlo poslední „skorojarní“ posezení středu. Účast byla hojná, jelikož střed měl „schůzi“. Probrali jsme věci okolo klubu, srazy v roce 2012 a další důležité věci…
Prezenčka : Fanda + Janička, Čuňas + Čuňaska, NX Petr + Lenka, Sup + Supice, Gorky, Jast, John Dear, Bosák, Jerry + Hanka, Pepe, Bóža, Míla Pohl, Míra, Petr.VF + Věrka, Milan + Věrka, Márty, Peters…

9. 3. 2012 – Výstava Motocykl, tetovací salón a Modrá vopice

Bylo to super.
Bylo to spíš o lidech, protože výstava byla zase o něco chudší. Vstupné bylo jen 100,- takže to zas až tak nemrzí. Na výstavě s námi byli Fanda s Janičkou, Jerry, Martin_S, Bóža, Gorky a Bosák s „rodinkou“.
Pak jsme to vzali přes tetovcí salon do Modré Vopice, kde jsme něco popili a zdárně hájili barvy klubu. Tam už s námi bohužel nebyl Gorky s Bóžou, ale přidala se Janička, Thana a Míra s Monikou.
Autíčka byly super, jen se v našich rukou (pravděpodobně vlivem požití nadměrného množství alkoholu) během 5 minut proměnily v hromádku nepojizdneho šrotu, tím vše skončilo 🙂

10. 3. 2012 – Motosalon 2012

Vzhledem k malé účasti Jerry autobus zrušil, ale nakonec jsme jeli Transportérem Martyho, za což mu VELMI DĚKUJEME.
Výstava se nám líbila, jediné co bylo na nic, tak to bylo moc lidí na malém prostoru. Jako perličku mohu dát, že cca 0,5 km od domova nás zastavili dopraváci a já musel foukat do trubičky od Drägeru, samozřejmě s výsledkem 0,00, i když jsem se divil, jak na mě ostatní dýchali. Naštěstí se Janička bála fotit!!!!

Komentáře jsou uzavřeny.